Това е третият ми пост за Враца (след
Airsoft и
Леденика). Остана да разкажа и за партитата в хотела, ама… май по-добре да си замълча. Който се интересува, нека види снимките във
Facebook. Както казва един местен – „треба йеденье, пийенье и сгодни жени…“