1. Да пуснеш 1010-тата публикация в блога си.
2. Да започнеш 10-тия си час здравословен сън в неделя. И без това не ти се е случвало от 10 месеца.
3. Да отидеш на църква и да се помолиш за 10 пъти повече щастие за всички хора по света.
4. Да изпратиш съобщение до 10-те си най-близки хора и да им кажеш, че ги обичаш.
5. Да изхарчиш 10 лева за някоя глупост, която иначе никога не би си взел(а).
6. Да скочиш с бънджи поне от 10-метрова височина точно в този момент.
7. Да си кажеш: „А! 42 денят и 42 часът е в двоична бройна система!“
8. Да се замислиш дълбоко над хилядите неща, които само след една секунда вече не са същите.
9. Да целунеш любимия си човек точно в този момент.
10. Да кажеш на детето си: „Хееей! Добро утро, бебе, вече си на три месеца!“

😀 Добри идеи, наистина.
А малката сладурана светли очи ли има ?
Теди, Вики засега е със светли очи – пъстрозелени и аз много бих искала да и се запазят такива, но я кърмя и те и се променят, затова след няколко месеца може би ще знаем вече какъв цвят ще си останат.
SLADURANA!!!
inache ima slednite komentari:
1. ne sam poluchil nikwo saobshtenie (towa e po predlo#enie 4)
2. Ochite ne bebeto niamat nishto obshto s karmeneto i drugi raboti. Wsichko e genetichno predopredeleno… taka che priatno karmene 🙂
3. Da ste #iwi i zdrawi wsichkite 🙂
Благодаря, Митко!
Аз не твърдя, че не е генетично предразположено, а че по време на кърмене бебето те се променят и още е рано да се каже какъв цвят ще са!
Предръщаме ви всички
i nie i nie 🙂
Хехе, на бебетата, хранени с АМ, не им ли се променя цветът на очите 🙂
Другояче казано, т’ва е малко мит, ама поне е от безобидните 🙂
зеленото,
разбира се, че на бебетата, хранени с АМ им се променя цветът на очите. Например: на тези, хранени с HIPP им стават кафяви; на тези, хранени с Aptamil – зелени; на тези с NAN – сини, а тези с Blemil – сиви :))) Нека после някой да ми твърди, че било генетично предразположено 😉